Балабан: Маємо те, що маємо: у нас вже не держава, а «95 квартал»

Бюджет, який наразі попередньо схвалили, не відомо чи ще буде прийнятий, але до 25 жовтня якась брошурка буде. Для того, щоб на місцевих виборах розповідати про підвищення заробітної плати і цим самим підвищувати собі рейтинг. Так вважає політолог Ростислав Балабан, про що розповів в ефірі телеканалу НАШ.

Slider image

«Хоча це не стосується напряму місцевого самоврядування, будуть голосити: підвищення,   підвищення, підвищення… Вони кажуть, що підвищення, але ж яке?!  Це підвищення пенсій для тих, кому за 80, підвищення вчителям, але потім, підвищення медикам, але яке і коли..?», – заявляє Балабан.

За словами політолога, прем’єр-міністр постійно говорить, що уряд підвищить зарплати.

«Шмигаль каже: у цьому році підвищимо зарплати, а якщо не в цьому – то в наступному. А якщо Шмигаля вже тоді не буде, чи уряду..і що тоді? Про це і я можу сказати в студії, будь-хто», – говорить Балабан.

Він вважає, що прем’єр-міністр такими категоріями говорити не може.

«Через те у нас держава – «95 квартал». З одного боку, ми забуваємо привітати міста з їхнім днем, з якимись відкриттями, зі святами. Ми забороняємо проводити якісь заходи, але «95 квартал» «косить» по державі. Вибачте, «95 квартал» – це вже ж образ, символ, і президент сказав, що не йде з нього, це ж «детіще», «95» не продається», – каже Балабан.

Балабан зауважує, що президент має виконувати функції президента, а не їздити з турне по Україні з агітаціями за свою партію перед місцевими виборами.

«Тому, на жаль, маємо таку картину, яку маємо..», – додає Балабан.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам