Балабан: Примітивна боротьба проти своїх опонентів перед виборами — це пережитки з 90-х

Примітивні методи боротьби проти своїх опонентів перед виборами — це пережитки з 90-х. Так прокоментував напади на мера Дніпра Бориса Філатова політолог Ростислав Балабан на Дніпро.ТВ, і зазначив, що на рейнтинги партії “Пропозиція” це не повпливає.

Slider image

“Я у виборах з 1994 року. І помітив одну просту річ — ті кандидати, або ті групи, які вдаються до різної боротьби проти своїх опонентів, особливо перед виборами: руйнують зустрічі з виборцями, роблять “маленькі” пакості — то за весь цей період саме ці люди програвали”, – говорить Ростислав Балабан.

При всій потужності, ресурсах, при організаційній роботі, технічному забезпеченні, при наявності каналів, політичного, владного тощо — такі люди, зазначає Балабан, приречені на поразку.

“Тобто, такі методи — це простий приклад того, коли люди, які їх застосовують — банально програють”, – додає він.

Не виключено, на думку Балабана, що за такими “справами” та нападами, які відбулись у Дніпрі на Філатова, стоїть всім відомий Ігор Коломойський.

“Це співпадіння з журналістами, які в той час зявилися — підозріле. У нас же 370 міст, я не думаю, що “плюси” їздять по всіх містах і встигають на всі зустрічі мерів з виборцями. Скоріш за все, тут є підтекст, який проявив наявність каналу “1+1”, – каже Балабан.

Політолог переконаний, що такі провокатори — це не що інше, як придумки горе-технологів цих “борців”.

“Це, насправді, горе-технологи, у яких на першому місті напакостити: от ми зробимо якусь пакость, кандидат засмутиться, зніме свою кандидатуру з балотування, і буде сидіти плакати. Ну, цього не відбулося з Філатовим — він рейтинговий і успішний у місті Дніпро”, – каже експерт.

Балабан вважає, що реакція саме кандитата далі орієнтує виборця.

“Реакція у Філатова була максимально динамічна, стисла, яка навпаки мобілізує свого виборця. Він чітко без підготовки дав відповідь, проти кого це було спрямовано, і навпаки викликав додаткові симпатії”, – додав він.

Балабан зауважує, що такі горе-технології з 90-х сучасна Україна вже має пережити, і перейматись іншими питаннями: що треба зробити для міста, які інновації чи нові розв’язки, ІТ-індустрії тощо, а незайматись примітивними методами.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам