Балабан: У соцмережах Дніпра ажіотаж — опонент чинного мера активно скуповує голоси виборців

Через надзвичайне бажання здобути владу і будь-якими засобами, у місті Дніпрі не вщухають спроби опонента чинного мера прорватися до влади. У соціальних мережах ажіотаж – йде активна скупка голосів. Про це заявив політолог Ростислав Балабан в ефірі програми “Прайм” на телеканалі 112.Україна.

Slider image

“У Дніпрі — загострена ситуація, не дивлячись на те, що розрив між першим і другим номером втричі. Філатов випереджає другу позицію втричі, але чорні технологи, політтехнологи і аморальні політики не сплять та скуповують голоси, а це може викривити результат виборів”, – пояснює політолог.

Ростислав Балабан наголошує, що спроби прорватись до влади таким чином — це не тільки політична корупція, а і делегімітизація самих політичних інститутів.

“Таких політиків точно не потрібно допускати до влади. Подивіться, що робиться у Дніпрі — ажіотаж, зараз там соцмережі вибухають на предмет пропозиції покупки голосів, заохочення і так далі. Філатов точно таким не займається, його виборча кампанія – у класичних формах”, – зазначає Балабан.

Політолог переконаний, що через такі дії, у місті Дніпро вже цієї неділі варто очікувати на складну боротьбу.

“Сьогодні аналізував мережу інтернет – рекламні поширення зі скупки голосів активні. Тому поліція має сконцентрувати свою увагу в усіх містах, де буде другий тур виборів 22 листопада, і зіграти свою місію щодо покарання порушників. Думаю, будемо мати розкриття, викриття і кримінальні справи через використання чорних технологій недобросовісними кандидатами”, – підкреслив Ростислав Балабан.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам