Балабан: «За майбутнє» – це проект Коломойського і Банкової

Політолог Ростислав Балабан вважає, що нова політична сила «За майбутнє», яка розгорнула зараз масштабну бардову рекламну кампанію – це політичний проект Коломойського і Банкової.

Slider image

Про це він розповів в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Я проїхав недавно через всю Україну автотранспортом. Такої «поклейки» як у «За майбутнє» не може дозволити собі жоден бізнес», – каже Ростислав Балабан.

На його думку, це проект Банкової та до фінансування політичної сили має відношення олігарх Ігор Коломойський.

«Скоріш за все це проект Банкової плюс злі язики кажуть, що там є і  Коломойський. Але там шалений обсяг грошей», – говорить експерт.

Політолог висловив припущення, що гроші на фінансування політичного проекту Коломойського могли бути взяті з фонду, який формувався для боротьби з коронавірусом.

«Це моя версія, що гроші на рекламу  проекту Банкової, в тому числі вкрадені гроші на коронавірусі. Фонд не контролювався парламентом,  а гроші  просто йшли під розпис. Ми знаємо, що плюс-мінус 15% з фонду  тільки  пішли на медичні заходи. Решта пішли кудись», – каже політолог.

Нагадуємо, що чергові місцеві вибори відбудуться в Україні у неділю  25 жовтня 2020 року, окрім виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, в окремих районах, містах, селищах і селах Донецької та Луганської областях.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам