Богдан намагається повернутися у політику і маніпулює своїми знаннями про президента, – Якубін

Заяви Андрія Богдана про «теплі ванни» і «чутливу інформацію» виглядають ображено і непрофесійно. Колишній очільник Офісу президента мав колосальний кредит довіри від глави держави і якщо він такий чесний у своїй позиції, то  мав би її відстоювати, коли був на посаді. Після його відставки, кількість конфліктів знизилась, що свідчить про те, що саме Богдан був конфліктогенним чинником в оточенні президента, згадайте хоч би протистояння з Кличко і парі з Філатовим. Зараз же очевидно, що він хоче повернутись у політику таким чином.  Про це повідомив політолог Олексій Якубін.

«Пост Андрія Богдана – це свідчення  образи, що він зараз не є очільником Офісу президента. Спроба нагадати про себе. У нього навіть були заяви про «чутливі знання», якими він володіє – це все маніпулятивний розрахунок, щоб люди подумали, що він щось там супер таке знає про діючого президента і його політику», – розповів Олексій Якубін в ефірі телеканалу «НАШ».

Slider image

На думку політолога, така поведінка екс-очільника Офісу президента виглядає, щонайменше, непрофесійною.

«В таких речах він виглядає не дуже професійно. Для мене це дивно, бо він мав величезний кредит довіри, складно уявити, як кредит довіри міг бути більшим, президент навіть ігнорував через нього закон про люстрацію. Якщо він такий чесний у своїй позиції, то це все мав говорити,  коли був на посаді, що це не так чи інше не так. Тоді це було б позицією, а коли це після звільнення, то це нагадує мемуари військових генералів, які пишуть їх, щоб виправдати себе», – говорить політолог.

За його словами, так екс-посадовець може намагатись повернутися у політику.

«Я не виключаю, що можливо він хоче повернутись до якоїсь політичної кар’єри. Ходять чутки з приводу його участі у  київських виборах, можливо виборах у  чернігівському окрузі», – каже Олексій Якубін.

Він підкреслив, що після відставки Андрія Богдана кількість конфліктних ситуацій з Офісом президента знизилась.

«Згадайте, був конфлікт з між Богданом і паном Кличко. Зараз стосунки достатньо лояльно вибудувані між Офісом президента і мерією. Або згадайте конфлікт президента з мером Дніпра Філатовим, і парі щодо мосту, який Філатов зрештою добудував. Богдан виконував роль конфліктогенного чинника в оточенні Президента. І зараз він демонструє поведінку ображено», – говорить політолог.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб першими дізнаватися про актуальні новини, гострі суспільно-політичні проблеми і точки зору фахівців щодо їхнього вирішення.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам