Чаплига: Якщо «слуги» і виграють на місцевих виборах – це буде піррова перемога

Більшість мерів» «не ляжуть» під Зеленського. Але і навіть ті, хто публічно «прогнуться», все одно заведуть в ради своїх депутатів і «слуги» не матимуть контролю над місцевою політикою.

Slider image

Політолог у ток-шоу «15» телеканалу  ZIK розказав якою бачить ситуацію навколо місцевих виборів та що чекає «Слуг народу» в разі їх перемоги.

«Якщо «Слуги народу» вмовлять частину мерів міст висуватися від Зеленського, то це не означає, що вони паралельно не поведуть колони своїх партій у свої ж  місцеві  ради», – каже він.

Він прогнозує, що у разі перемоги мерів під брендом «слуг»  для Зеленського це матиме сумнівний ефект.

«Дійсно, від «слуг» оберуться мери, потиснуть один одному руку, подякують, Зеленський собі запише плюсик у блокнотик, що начебто вони взяли багато мерів міст. І все» – говорить політолог.

На думку Чаплиги, ті органи місцевого самоврядування, які чинять опір тиску центральної влади, нарощують собі рейтинг.

«Наголошую, що якщо будуть чинити тиск на тих, які не згодні публічно «лягати» під Зеленського і під його «Слугу народу», це тільки підніме рейтинги тим, хто йде супроти такого тиску з Києва», – акцентує Чаплига.

Політолог зазначив, що для Зеленського результати майбутніх місцевих виборів будуть плачевними, а якщо і буде десь перемога, то тільки «піррова».

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам