Фесенко: Коронавірус зіпсував відносини між центральною та місцевою владою

Епідемія коронавірусу погіршила і без того непрості відносини центральної влади з регіонами України. Про це заявив політолог Володимир Фесенко в ефірі телеканалу «Україна 24» та назвав причини конфлікту.

Slider image

«Критичні негативні настрої у нас позначилися. Це, перш за все, зниження рейтингів і президента, і правлячої партії, і в цілому державних інститутів. Це головна тенденція, обумовлена ​​соціально-економічними проблемами, але втома від карантину і роздратування теж позначається», — сказав він.

Політолог пояснив, що поділ країни на карантинні зони незадовго до виборів ще більше погіршив відносини центральної влади з регіонами.

«Нова проблема, яка проявилася, — це зростання напруги та конфліктності у відносинах між центральною і місцевою владою. І зараз, коли уряд запровадив розмежування на чотири зони, відразу ж міста, які повинні бути в червоній зоні, сказали: ні, ми проти, ми не хочемо», – пояснює експерт.

Фесенко передбачає, що конфлікт між економічними інтересами та інтересами безпеки восени загостриться, тому перед місцевими виборами невигідно робити якісь обмеження.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам