Горбенко: «Компроміси» Зеленського не наближають нас до миру

Дії та рішення Офісу президента щодо врегулювання конфлікту, зокрема щодо заяв, які лунають після засідань ТКГ, штовхають Україну до програшу. Про це заявив політолог Андрій Горбенко, пише сайт «Слово і діло».

Slider image

«Тут можна будувати різні гіпотези. Найімовірніше, це пов’язано з консультаціями, в тому плані, що на Офіс президента могли і натиснути. Тому вони підкорилися цій лінії», – сказав Горбенко.

Він додав, що поступки, на які йде команда Зеленського, можуть мати негативні наслідки у майбутньому. На його думку, наразі відбувається здача інтересів як на інформаційному напрямі, так і на реальних бойових позиціях.

«Попередня адміністрація президента була набагато міцнішою у дипломатичній війні. Офіс Зеленського або пасує, або відверто програє. Спільне патрулювання – це величезний програш тому, що зараз наш дипломатичний супротив будується на одній тезі, що це інтервенція Росії. А Росії достатньо того, щоб десь у документах було визнано чи в інформаційному просторі про те, що те, що відбувається в Україні – це громадянський конфлікт. Адміністрація Зеленського це допускає і це дуже великий програш, який згодом матиме дуже негативні наслідки», – пояснив Горбенко.

Політолог зауважив, що теперішня політика Офісу президента щодо конфлікту в Україні – програшна, тому що поступки Росії відбуваються на всіх напрямках, а питання Криму не порушується взагалі.

«Тут треба зрозуміти, що з боку України дипломатична війна не йде взагалі. При цьому реальна війна йде на силовому та інформаційному полях. Раніше ми хоч не здавали позиції порівняно з тим, що відбувається зараз. Ми цю війну взагалі ледь не полишили», – наголосив Андрій Горбенко.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам