Карасьов: Результати виборів покажуть коли буде перезавантаження влади

Кадрових резервів у влади вже давно немає. Є ситуативний кадровий резерв, тому деякі міністри Кабміну будуть звільнені. Про це в ефірі телеканалу ZIK під час включення заявив політолог Вадим Карасьов.

Slider image

“Який кадровий резерв? Кадрових резервів уже давно немає. Інша справа, що є ситуативний кадровий резерв. Але я думаю, що так, деяких міністрів звільнять для того, аби показати, що цар – добрий, а  бояри та міністри – погані. Але це все одно нічого не вирішує. Тому щодо Кабміну, думаю, велике перезавантаження може бути”, – сказав Вадим Карасьов.

Щодо розпуску Верховної Ради, продовжив політолог, якщо будуть провалені результати “Слуги народу” на місцевих виборах, то відставки нардепів варто чекати уже влітку.  

Ба більше, політолог відзначає, що зараз президент Зеленський дистанціювався від “Слуги народу”.

“Він вже не бачить себе разом із ними на майбутнє. Тому може бути й такий варіант, що ця Верховна Рада України піде у відставку. Буде нова Верховна Рада, мабуть, ближче до літа. До речі, про це говорять і багато функціонерів зі “Слуги народу”. Тоді система дещо зміниться. Але поки що, я так розумію, що розгублені всі: президент, уряд, Верховна Рада. Тому що тут коронавірус, грошей немає, кадри абсолютно некомпетентні. Але чекаємо результатів виборів і після них щось будемо знати”, – прокоментував політичний експерт.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам