Корнійчук: Британія не збирається будувати в Україні жодних військово-морських баз

Тему про британську військово-морську базу вкинули в інформаційний простір як один з елементів зі зриву Мінських угод. Про це  заявив політолог Дмитро Корнійчук, пише ZIK.

Slider image

Він переконаний, що Британія не збирається будувати в Україні жодних військово-морських баз.

“Британія не збирається будувати тут жодних баз, а наша імпотентна влада, яка не здатна ні на що, не збирається будувати тут жодні кораблі. Уся ця тема, вкинута в інформпростір, зокрема, як і візит Зеленського до Великої Британії, це технологія, яку придумав, я так розумію, Єрмак”, – сказав Дмитро Корнійчук.

Політолог пояснив, що йдеться про технологію зі зриву Мінського процесу.

“Тобто це все вплітається в канву певних дій і заяв президента Зеленського, який починає корчити другого Порошенка, спрямованих на те, щоб постійно махати такою червоною ганчіркою перед Москвою і перед “ЛДНР”. А як махати червоною ганчіркою? Начебто ж на Донбасі і не стріляють, тобто треба виконувати політичну частину “Мінська”. Окей, президент їде до Британії, про щось там домовляється і каже – ми зараз тут будемо будувати базу НАТО або британську базу. Хоча, звичайно, ми НАТО не потрібні, це все зрозуміло. І піднімається відразу шум, і в Росії кажуть, що ж, яка база НАТО, і в “ЛДНР” кажуть – та ну як, ми ж туди не хочемо, там натовський чобіт тощо. Тобто це все – один з елементів зі зриву Мінських угод”, – заявив Дмитро Корнійчук.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам