Корнійчук: Влада хоче ввести локдаун, щоб на нього списати усі економічні проблеми

В Україні настане повний локдаун після прийняття парламентом Державного бюджету на 2021 рік. Таку думку висловив політичний експерт Дмитро Корнійчук, пише сайт телеканалу НАШ.

Slider image

“Ми прекрасно розуміємо, що локдаун буде політичним аспектом. Він ніяким чином не має відношення до охорони здоров’я. так, всіх закриють на локдаун. Думаю, це буде на пару місяців. Я думаю, парламент прийме бюджет і після цього всіх нас відправлять на локдаун з середини грудня і на декілька місяців, аж до весни”, – зазначив експерт.

За його словами, у Зеленського готуються до дострокових парламентських виборів, які планують на осінь 2021 року. Саме тому треба ввести локдаун, щоб можна було на нього списати усі економічні проблеми.

“Зеленському треба зняти з себе 100% відповідальність за все, що відбувається у країні. Йому треба розділити відповідальність після дострокових парламентських виборів, створивши коаліцію з іншими політичними силами. Після цього коаліція буде приймати ті закони, які потрібні будуть Москві, а Зеленський буде грати роль Ющенка зразка 2008-2009 року”, – додав Корнійчук.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам