Корнійчук: Всі кроки чинної влади сьогодні – зовсім нелогічні

Вся історія з карантином робиться виключно для того, аби з однієї сторони імітувати боротьбу влади з коронавірусом, а з іншої сторони – відволікати увагу від того, що всі гроші, які були передбачені в бюджеті на реальну боротьбу з коронавірусом, в основному були використані для зовсім інших цілей. Про це  заявив політолог Дмитро Корнійчук, пише ZIK.

Slider image

Експерт зауважив, що взагалі не бачить логіки запровадження в Україні з 8-го січня жорсткого карантину, адже у багатьох європейських країнах карантин вводився ще напередодні католицького Різдва, щоб попередити спалах коронавірусу.

Окрім цього, зі слів Корнійчука, незрозумілою є заборона на продаж під час локдауну окремих товарів, наприклад, побутової техніки та продовольчих товарів.

Відтак експерт наголосив: все, що робить чинна влада – зовсім нелогічне.

“І я думаю, що вся ця історія з карантином, вона робиться виключно для того, аби з однієї сторони імітувати деяку боротьбу з коронавірусом, чого влада насправді не робить, а з іншої сторони, – як і попередньо відволікати увагу від того, що всі гроші, які були передбачені в бюджеті на реальну боротьбу з коронавірусом, в основному були використані для зовсім інших цілей. А хтось з Офісу президента купив собі ще й новий будинок під Новий рік за ці гроші”, – прокоментував Дмитро Корнійчук.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам