Молчанов: Восени будь-яке поліно від «Слуги народу» могло перемогти на виборах, зараз ситуація змінилась

Кирило Молчанов вважає, що невдалі експерименти із заведенням «нових облич» у парламент восени минулого року можуть змінити думку і вибір українців на місцевих виборах.

Slider image

«Зараз будуть голосувати за старе, добре відоме, оскільки цей невдалий експеримент з парламентом показав українцям, що не потрібно проводити такі експерименти далі і краще залишати все як є» – розказав політолог у програмі «Експертиза» телеканалу «НАШ».

На його думку, на цих виборах для людей буде важливим критерій професіоналізму.

«Ще восени минулого року можна було висунути будь-яке «поліно» від «Слуги народу» на мера будь-кого міста  – і він би виграв» – зазначив він.

Молчанов зауважує, що наразі ситуація змінилась і більше шансів перемогти на майбутніх виборах матимуть чинні очільники міст. Саме тому центральна влада вдається до єдиного, зрозумілого їй способу боротьби з ними  –  тиску за допомогою силових структур.

 «Мери великих міст мають високі шанси, і єдиний механізм боротьби центральної влади з ними, це, напевно, силовий блок. Згадайте, Філатов, коли презентував свою партію «Пропозиція», в той же день прийшли з обшуками прокуратури до Дніпровської міської ради» –  говорить Молчанов.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам