Президент не має права погрожувати «пригодами» політикам чи місцевому самоврядування, – Балабан

«Пригоди» Петра Порошенка будуть продовжуватися поки Зеленський буде на посаді. Антирейтинг 5 Президента потрібен чинному главі держави, щоб втриматися на посаді. Все це не має жодного відношення до правочину, до закону, це просто шоу, яке пишуть сценаристи 95 кварталу. Втім оголошуючи війну всім навколо, розпочинаючи війну з місцевим самоврядуванням можна і не втримати кермо «велосипеда». Про це розповів політолог Ростислав Балабан.

«The show must go on» – ця фраза дуже влучно характеризує усе, що відбувається навколо ДБР І Петра Порошенка. Сценаристи «95 кварталу» сидять і придумують, як продовжувати шоу – викликати на допити, вручати підозри, тощо», – говорить Ростислав Балабан в ефірі телеканалу «ЗІК».

Slider image

На думку політолога, антирейтинг Порошенка допомагає утримувати Рейтинг Зеленського.

«Для чого це робиться? Поки є антирейтинг Петра Порошенка, є рейтинг Зеленського. Петро Порошенко зникає з інформаційного поля, зникає і рейтинг Зеленського. Найкрутіший би рейтинг був, якби Порошенко був в камері в кайданках. Рейтинг би злетів», – каже Ростислав Балабан.

Він наголосив, що все це не має жодного відношення до дотримання закону в Україні і «цькування» Порошенка буде поки Зеленський буде на посаді.

«З правочином, з правовою системою – це ніяк не пов’язано, просто буде така постійна процедура цькування. Після картин, які поставили під ДБР думаю, що у Зеленського з’явиться ще і особиста образа. Артисти люблять, щоб їх хвалили, а не критикували», – каже експерт.

Політолог підкреслив, що президент не має права погрожувати «пригодами» політикам чи місцевому самоврядуванню.

«Хочу підкреслити, що президент не має в прямих ефірах чи не в прямих давати таку установку, що у когось будуть пригоди. Це неправильна правова історія», – каже політолог.

Він наголосив, що постійно «заграючи» з рейтингами, можна не втримати кермо управління.

«Коли ти оголошуєш про пригоди політикам, оголошуєш війну мерам, визначаєш хто з мерів бандит – можна не втриматись на велосипеді. Ми не бачимо боротьби з рейдерством, з корупцією, ми бачимо суцільне шоу, але рано чи пізно загравання з рейтингами може обернутись проти тебе», – каже Ростислав Балабан.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб першими дізнаватися про актуальні новини, гострі суспільно-політичні проблеми і точки зору фахівців щодо їхнього вирішення.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам