Рейтинг Зеленського тримається на «зміні облич» і пошуку винних, – Балабан

Зеленському вдається довше за інших президентів утримувати період «медового місяця» через постійний моніторинг соціальних настроїв та відволікання уваги від «подразливих тем». Він готовий як рукавички змінювати своє видиме оточення і шукати винних, де завгодно, аби утримувати свій рейтинг. Зараз «винними» намагаються призначити місцеве самоврядування, яке не підконтрольне президентській вертикалі. Про це повідомив політолог Ростислав Балабан.

«Останнім часом  Зеленському утримувати рейтинг допомагав карантин. Люди налякані і не особливо критикують, заради безпеки», – говорить Ростислав Балабан в ефірі «АпострофTV».

Slider image

На думку політолога, те, що Президент прийшов у політику з шоу-бізнесу пояснює його залежність від рейтингів.

«Він з цеху артистів і дуже залежить від рейтингів. Соціологія дуже чітко моніториться і роблять або контрреакцію на провальні теми, або закидають нові подразники і це реально помітно. Викидають інформаційні проекти, щоб відволікли від подразнюючої теми і все – всі обговорюють нову», – говорить Ростислав Балабан.

За його словами, заради підтримки власного рейтингу президент готовий змінювати міністрів та чиновників скільки завгодно.

«Зеленський готовий змінювати оточення, підкреслюю  видиме оточення, як рукавички, аби тільки не падав рейтинг», – каже політолог.

Він наголошує, що ще однією технологією підтримки рейтингу служить «пошук винних».

«Зараз запустили нову тему, хто буде винним найближчим часом. Ідуть місцеві вибори, тож будуть говорити, що у всьому винні місцеві органи влади – мери і місцеві ради. Оскільки це ж не команда Зеленського. У президента місцеві вибори розглядають, як 4-й тур президентських виборів. Навіть на брифінгу президента це звучало, що не все вдається, бо ще ж не було місцевих виборів», – каже Ростислав Балабан.

Політолог відмітив, що у гонитві за рейтингами і заведеннями своїх людей в органи влади готові жертвувати інтересами цілих міст.

«У Фонд боротьби з коронавірусом забрали гроші з місцевих бюджетів. Куди вони пішли ніхто не знає – навіть депутати Верховної Ради не знають, той же МВФ запитує звіт куди пішли гроші. А це насправді технологія, у мерів кошти забрали, їх бюджети пусті й тепер їх будуть робити винними за все, щоб показати людям, що мерів треба міняти», – говорить політолог.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб першими дізнаватися про актуальні новини, гострі суспільно-політичні проблеми і точки зору фахівців щодо їхнього вирішення.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам