Рейтерович: У нас просто такий президент

Відпочинок президента України Володимира Зеленського у “Буковелі” є неприйнятним з моральної та етичної точки зору. Про це  заявив політолог Ігор Рейтерович, повідомляє ПРЯМИЙ.

Slider image

“Насправді нічого нового не відбувається. Це характерно для діючої влади. Деяких депутатів «СЛуги народу» послухаєш, то вони більші опозиціонери, ніж всі опозиційні фракції Верховної Ради. При тому саме монобільшість виступала з ініціативою цього безглуздого локдауну, голосувала різні рішення стосовно цього локдауну та Кабінет Міністрів був сформований також цією монобільшістю. Вони несуть повну відповідальність за все те, що він робить”, – сказав він.

Відпочинок президента політолог називає комунікаційним провалом.

“Це вже не стандартний комунікаційний провал, хоча тут є питання до прес-служби президента щодо публікації фотографій в той час, коли всі люди ходять в масках і нам наголошують на необхідності дотримуватись  соціальної дистанції, а президент її ігнорує. Я думаю, що це не провал комунікації, ми повинні чітко зрозуміти одну просту річ – у нас просто такий президент. Він вважає це нормальним – людям говорити одне, а самому робити зовсім інше. Бо є громадяни, а є президент України. Мабуть президенту України дозволили трохи більше, ніж звичайним громадянам. От і все. Він робить це і вважає, що це нормально і це головна проблема”, – каже він.

Рейтерович вважає цю проблему більше етичною і моральною.

“Чи є ця проблема політичною? Я боюся, що вона є етичною та моральною. Але, на жаль, вплинути на цю етику та мораль ми не зможемо. Треба було на неї впливати у 2019 році при виборі влади”, – додав він.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам