Решмеділова: Основна боротьба на місцевих виборах буде не за того, в кого смішніший жарт, а за того, хто знається на діаметрі труб

Кожному болить його рідне місто і його проблеми, однак для того, що зрозуміти системність проблем треба знати їх зсередини. Це і має бути однією із ключових якостей міського голови. Про це розповіла політолог Олександра Решмеділова у програмі «Чорне дзеркало» на 7 каналі.

Slider image

«Якщо взяти калібр  міст-мільйонників або тих, які наближаються до цих показників, наприклад Харків, Дніпро, Житомир, Миколаїв – такі помітні міста, то в багатьох із них схожа ситуація. Наприклад, місто Житомир. Є мер Сухомлин, який має сталу підтримку. Зараз він висувається від політичної сили «Пропозиція», яка робить акцент на професійності. Навіть назва «Пропозиція» – професійна позиція. Профі, профі, профі – буде звучати з кожного куточка», – говорить експерт.

За словами Олександри Решмеділової, тренд на професійність нікуди не дівається.

«Але серйозний відрив від найближчого конкурента – ось це теж може бути перевагою», – додає вона.

На думку політолога, важко спрогнозувати другий тур: чим ближче до виборів, тим соціологічні дослідження, які зараз будуть робити все частіше, будуть показувати зміну динаміки.

«По-перше, не всі політичні сили висунули своїх кандидатів, ми до кінця не розуміємо всіх учасників забігу: якщо їх буде багато, то це означатиме розмивання результатів», – вважає вона.

Основна боротьба на місцевих виборах, зазначає Решмеділова, буде не за того, в кого смішніші жарти, а буде питання фахової дискусії: хто знається на діаметрі труб.

«Мер міста має знати проблеми жкг однозначно, орієнтуватися в ключових проблемах забудови, інфраструктури, трафіку, паркування у великих містах. Мер міста має бути обізнаний у всіх галузях. Тоді і буде результат», – підкреслює Решмеділова.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам