Розвиток аграрної логістики міг би допомогти подолати безробіття, – політолог

Карантин лише посилив проблему безробіття в Україні. Те, що інвестиційного буму не буде стало зрозуміло ще до пандемії. Для подолання кризи і збільшення зайнятості людей потрібно розвивати власні інфраструктурні проекти.

Таку думку в ефірі телеканалу «112 України висловив політичний аналітик Олексій Калініченко.

Slider image

Фото: Олексій Калініченко в ефірі телеканалу 112 Україна

 «Нам розповідали історії про «нянь» для інвесторів, але те, що буму не буде ми зрозуміли ще до пандемії. А з урахуванням кількості заробітчан, які повернулися в Україну питання зайнятості ще більше загострюються. Ми досі не почули від уряду планів структурної зміни економіки, які могли б розвинути масштабне будівництво», – відмітив аналітик.

За його словами, щоб планувати куди рухати свою економіку, треба розуміти, яким світ буде через кілька десятиліть, з якими викликами він зіштовхнеться.

«Уже зараз зрозуміла тенденція, що ключовим буде продовольчий голод, нестача продуктів харчування. Враховуючи наші колосальні земельні ресурси, вигідне географічне положення і те, що наші селяни, я навіть не говорю фермери, а люди, які просто мають землю, можуть вирощувати по 2-3 врожаї в рік, чому б ми не могли це використовувати для розвитку нашої індустрії? А для того, щоб продукти могли потрапляти до споживачів, для цього потрібна інфраструктура – це і дороги, і порти. Це все в комплексі давало б змогу реалізуватися і державі, і давати роботу людям», – каже аналітик.

Політолог Олексій Якубін також відмітив, що свого часу США використовували будівництво доріг для виходу з Великої депресії.

Slider image

Фото: Олексій Якубін в ефірі телеканалу 112 Україна

«Вони систему будівництва доріг тоді просто скопіювали з США. Зрозуміло, що це досвід 30-40 років, і світ багато в чому змінився. Зараз іде дискусія куди вкладати кошти і різні країни шукають свої нові рецепти. Але про ту ж таки аграрну логістику говорив попередній міністр інфраструктури Володимир Омелян і у нього був план, як це роботи. І це один з варіантів», – відмітив Олексій Якубін.

Нагадаємо, як повідоми прем’єр-міністра України Денси Шмигаль під час селекторної наради у травні в центрах зайнятості додатково зареєструвалися 140 тисяч безробітних. На допомогу цій категорії громадян з фонду боротьби з коронавірусом виділили 6 млрд грн.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб першими дізнаватися про актуальні новини, гострі суспільно-політичні проблеми і точки зору фахівців щодо їхнього вирішення::
https://t.me/ExpertS_2020

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам