Сазонов: Рейтинг Філатова виріс на 10% після того, як «плюси» почали поливати його брудом

Коли у центральної влади псуються стосунки з місцевою, це не б’є по рейтингу місцевих, а навпаки. Чим більше центр «наїжджає» на міських голів, тим більше росте їх підтримка. Про це розповів політолог Кирило Сазонов в ефірі «4 канал».

Slider image

«Тиск на міських голів, таких як Дніпра, Чернівці тільки йде їм на користь, це підіймає їм рейтинг», – відзначив політолог.

Політолог зауважив, що соціологи зафіксували збільшення підтримки міського голови Дніпра Бориса Філатова після старту кампанії з його дискредитації.  

«Рейтинг Філатова тримався одному на рівні, а після того як почали на нього наїжджати, поливати брудом на «плюсах» – рейтинг виріс на 10 %», –  говорить Сазонов.

Експерт зазначив, що міським головам не має необхідності долучатись до загальнонаціональних партій, люди більше готові підтримувати партію місцевого самоврядування.

«Вони не потребують співпраці з всеукраїнськими партіями, вони об’єдналися у власну партію «Пропозиція» і вона зараз складає альтернативу центральній владі», – говорить політолог.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам