Солонтай: Усі технології президента перед виборами – піар-акція

Якби Зеленський хотів популяризувати питання канабісу, він зробив би це раніше, а не перед виборами. До того ж і поїздка «Слуг народу» на Донбас теж виглядала як спланована піар-акція. Про це розповів політичний експерт Олександр Солонтай, пише 24 канал.

Slider image

У питанні про канабіс на всенародному опитуванні, то, на думку Солонтая, якщо люди проголосують у опитуванні більше проти – це питання все одно свою місію виконало. Адже суспільство почало про це говорити.

«Народ так широко про це не говорив ніколи, як говорить зараз. Правда в тому, що якби Зеленський хотів це зробити (легалізувати канабіс – 24 канал), то він підняв би це питання ще раніше, а не перед виборами. Він не повинен це закинути потім, навіть якщо голоси будуть проти. Думаю, йому просто потрібно притягнути молодь на виборчі дільниці. В цьому поганим є не те, що він притягне. Поганим є те, що це питання зацікавило лише завдяки виборам, а не тому, що він хоче щиро це змінити. Якщо політик хоче популяризувати це питання – він має це робити попри вибори», – відзначив політексперт.

У питанні про місцеві вибори Солонтай вважає, що якщо українці підтримали когось на парламентському рівні, то, логічно, вони хотіли б підтримати тих самих людей і на місцевому рівні. Саме на цьому етапі меню вибору розширюється: додалось багато місцевих альтернатив.

«Коли візьмете до рук бюлетень, то здивуєтесь, скільки на цих місцевих виборах знайомих людей: ваших сусідів, знайомих, колишніх колег. Там є з кого обрати», – сказав політексперт.

Також експерт проаналізував поїздку нардепів на Донбас, і вважає це  цілеспрямованою акцією, адже політики завжди думають про свій піар.

«Краще пізно, ніж ніколи, але показати їм, що таке фронт. Бо це біда, коли багато людей в державному управлінні не розуміють, в якій країні вони живуть. Можна бути сільським головою десь на Закарпатті і не обов’язково їздити на фронт. Але бути в Кабміні чи у Верховній Раді й не бачити, що таке Донбас і не розуміти, що відбувається – як тоді можна керувати державою?», – поставив риторичне запитання політолог.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам