Солонтай: Зеленський та “слуги” хочуть бути на місцевих виборах політичною силою, яка виступає за мир

Вільну економічну зону потрібно створювати не лише на Донбасі, а на всій території України. В іншому випадку це може створити нерівність між громадами. До того часу, поки Україна не займає високих позицій у світовому рейтингу як країна, створення вільної економічної зони має відбуватися на усій території держави. Про це заявив політичний експерт Олександр Солонтай, пише  24 канал.

Slider image

“Не можна створити вільну економічну зону в Донецькій і Луганській області й при цьому не впровадити її у Нововолинську чи у Червонограді”, – говорить Солонтай.

На думку політичного експерта, багатьом містам в Україні потрібно надати ще багато інструментів для економічного розвитку, щоб місцеві громади могли “піднятися”.

Солонтай заявив, що в Україні є економічно слабкі міста й села по всій території держави. 
“Надання такої можливості лише конкретній території може мати погані наслідки для України. Зокрема, за його словами, це поставить під сумнів угоду про асоціацію з ЄС, яка передбачає рівність усієї території України, та угоду зі Світовою організацією торгівлі. У певний час заради цього якраз скасовували вільні економічні зони”, – підкреслює він.

“Маленькому містечку на західній Україні, де розруха й депресія, ми не даємо сприятливі пільгові податкові умови, а аналогічному на сході – даємо”, – додав експерт.

Солонтай зазначив, що зараз дуже важливо боротися з корупцією та іншими вагомими проблемами по всій Україні. За його словами, треба розширити можливості для економічного розвитку, щоб усі мали можливість користуватися ними. 

На думку експерта, запитання про впровадження вільної економічної зони на Донбасі обрали не випадково. Як він зазначив, Зеленський та інші депутати зі “Слуги народу” хочуть бути на місцевих виборах політичною силою, яка виступає за мир. Ще одна причина – підтвердити цю риторику для усіх українців, щоб збільшити рівень підтримки на півдні та сході України. 

 

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам