Таран: Підвищення тарифів – недолуга політика центральної влади

Підвищення тарифів на електроенергію, газ і воду викликали обурення серед українців. По країні вже прокотилася хвиля протестів, пов’язаних з подорожчанням життєво необхідних ресурсів. Політичний експерт Сергій Таран звертає увагу, що протести в чому спровокували обіцянки того ж Зеленського (і під час виборчої кампанії, і вже після того, як він став президентом) знизити тарифи, пише портал Comments.ua.

Slider image

“У всіх ефірах ” слуги ” говорили, що є можливості для зниження тарифів. В результаті їх не просто не знизили, але і підвищили. І це на тлі триваючого зубожіння населення. Не дивно, що маємо грунт для протестів, — зазначає експерт. — У Зеленського ж не розуміють, що з цим робити”.

На думку Сергія Тарана, перш за все, слід повернути субсидії хоча б в тому обсязі, в якому вони були раніше. Другий найважливіший момент — відновити зростання економіки, який дозволить підняти добробут населення.

“А зараз економіка падає, люди бідніють, а тарифи зростають. Де логіка? Якби реальні зарплати і пенсії значно підіймалися, якби ми бачили зростання економіки, то і підвищення тарифів було б не так страшно. А так … Звичайно, ситуацію використовуватимуть ті чи інші політичні сили. Але справа тут, перш за все, в непродуманих діях самої центральної влади. Ну, а те, що президент фактично доручає уряду терміново регулювати ціни, в черговий раз доводить, що Зеленський так і не зрозумів, до якої межі поширюються його повноваження. І так і не навчився діяти в рамках Конституції”, — підкреслює Сергій Таран.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам