У списках «Слуги Народу» можуть опинитися «тітушки», – Рейтерович

Керівництво партії «Слуга народу» намагається посварити главу держави з мерами міст, переслідуючи виключно свої меркантильні цілі. При цьому знищуються не лише рейтинги влади, але і перспективи країни.

Про це заявив у своєму блозі керівник політико-правових програм Українського Центру суспільного розвитку Ігор Рейтерович. 

«Президент обіцяв «зшити країну», але замість цього оточення штовхає його на конфлікт з мерами, які представляють Україну в усьому її різноманітті і були обрані людьми», – пише Ігор Рейтерович.

За його словами, жодні політичні теорії не підтверджувалися на практиці з такою академічною точністю і космічною швидкістю, як у випадку з приходом до влади «Слуги Народу».

Slider image

Фото: Ігор Рейтерович

«Кулуарний лобізм, кумівство, диктатура більшості, маніпуляції, контроль з боку олігархів, тотальний непрофесіоналізм, розбавлений войовничим невіглаством – далеко не повний перелік того, з чим ми стикаємося щодня. Останнім часом до цього слід додати ще й внутрішньопартійні чвари, а також бажання керівництва партії урвати побільше», – говорить Ігор Рейтерович.

Він зауважує, що оточення Президента передусім намагається заробити побільше.

«Урвати хочуть все і відразу – владу, повноважень і грошей. Причому грошей – в першу чергу, тому що не зрозуміло, що буде далі. А долари, євро і навіть гривні – завжди актуальні», – говорить Ігор Рейтерович.

За його словами, у регіонах уже досить активно почався збір грошей за участь у виборах за списком «Слуги Народу».

«Саме тому керівництво партії особливо і «не париться» щодо формування місцевих партійних осередків та регіональних штабів. Навіщо щось створювати, якщо набагато простіше все віддати на відкуп за великі гроші. Адже, як відомо, щастя не в грошах, а в грошищах. І не важливо, хто ці місця купить – колишні «ТІТУШКИ» або члени Партії Регіонів. Бренд «Зеленський» все стерпить. До цього ж якось прокатали, авось ще раз вийде», – вважає Ігор Рейтерович.

Рейтерович зауважує, що паралельно іде цькування мерів, яких не вдалося залякати чи купити.

«А Президент потім змушений публічно спростовувати різні безглузді ініціативи лідерів своєї партії щодо місцевих виборів. Як-то необхідність представництва в двох третинах областей, подолання п’ятивідсоткового бар’єру в масштабах країни і тощо», – каже Ігор Рейтерович.

На його думку, колосальну шкоду репутації Президента наносять саме ті люди, яких він у політику привів і зробив тими, ким вони є зараз.

«З такими друзями й вороги не потрібні. Але нам-то від цього не легше. Тому що вони нахапали і звалять, а нам тут жити. Так що уважно спостерігаємо, аналізуємо і робимо висновки. З шулерами по-іншому не можна, тільки так. І не забуваємо бити по руках. Ці хлопці вже «заслужили»», – наголосив Ігор Рейтерович.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб першими дізнаватися про актуальні новини, гострі суспільно-політичні проблеми і точки зору фахівців щодо їхнього вирішення: https://t.me/ExpertS_2020

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам