Якубін: Після місцевих виборів слід очікувати остаточний провал політики президента

Місцева кампанія – це випробування для президента і його політичної сили, бо це  не парламентська кампанія, але від її результатів можуть залежати подальші розклади у Верховній Раді. Про це зазначив політолог Олексій Якубін на телеканалі НАШ.

Slider image

«Місцеві вибори показують нам появу нових проєктів, таких як партія «Пропозиція», в яку об’єднались лідери місцевого самоврядування – Філатов та інші», – говорить Якубін.

Політолог вважає, що місцеві вибори для такої партії, як «Пропозиція», – це розрахунок для подальшого переходу до позачергових парламентських виборів.

«Може так скластися, що після цих місцевих виборів, які будуть таким своєрідним тестом для влади та політики, влада може зіштовхнутися на місцях з достатньо проблемними  для себе питаннями. Скажемо так – місцеві будуть достатньо проблемними для офіційного Києва», – зазначає Якубін.

За словами експерта, це може справді трактуватися парламентськими партіями як показник провалу політики і все активніше будемо чути, що потрібно проводити дострокові парламентські вибори.

«Тим паче, що на початку своєї каденції Зеленський зробив прецедент, коли у парламенту був рейтинг у 2-3%. Це була офіційна аргументація чому потрібно проводити дострокові парламентські вибори», – підкреслює Якубін.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам