Якубін: Сьогодні виборці все більше довіряють політичним проектам, які добре знають місцеву специфіку

На сьогодні спостерігається тенденція, коли люди орієнтуються на нові політичні проекти, що повністю підтверджено соціологічними регіональними зрізами. Про це зазначив Олексій Якубін під час презентації соціологічного дослідження щодо електоральних уподобань, яке відбулось у інформаційному агентстві “Інтерфакс-Україна”.

Slider image

Політолог вважає, що така довіра виборців до регіональних проектів зумовлена децентралізаційними моментами і тим, що нові проекти асоціюються з популярними міськими лідерами та їх діями.

“Одним із таких прикладів є місто Дніпро. Ситуація у цьому місті є не менш важливою в контексті загальнолітичних настроїв по країні, ніж в Києві або Харкові. Так, з одного боку, є загальнодержавні партійні проекти, які залишаються популярними, але водночас нові проекти відіграють значну роль. Наприклад, партія “Пропозиція” у Дніпрі, яка згідно з соціологічними дослідженнями має 22,3% підтримки”, – говорить експерт.

На думку Якубіна, порівнювати місцеві вибори і їх результати з парламентськими зараз не варто, однак нові політичні проекти можуть вийти на загальнонаціональний рівень вже зовсім скоро.

“Як приклад, партія “Пропозиція”, одним з лідерів якої є Борис Філатов”, — каже він.

За словами Якубіна та враховуючи дані соціологічних досліджень, більше всього, що виборці будуть орієнтуватись на професійних кандидатів з досвідом, а запит на новачків на місцевих виборах, як ми спостерігали це на парламентських, залишиться в минулому.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам