Якубін: Суспільство втомилось від «ура-патріотичних» речей і хоче бачити більше

Коментуючи ситуацію щодо проекту рішення Київської міськради про виконання гімну України у столичних школах, політолог Олексій Якубін говорить, що є багато інших нагальних питань, з якими ми стикаємось сьогодні: це карантин, коронавірус, що буде з навчанням у школі.

Slider image

«Попереду вибори. Ми бачимо, що частина правонаціоналістичних партій використовує дуже традиційний для себе набір інструментів. Нічого креативного вони вигадати не можуть, як ми бачимо, і знову повертаються до теми гімну, для прикладу. «От введемо гімн – і це нам збільшить рейтинг». Хоча, мені здається, насправді зараз суспільство настільки вже наїлося, втомилося, навіть «переїлося», отакими націоналістичними, ура-патріотичними речами, що суспільство хотіло би бачити від своїх представників більше» – говорить він у ток-шоу «13» на телеканалі ZIK.

Олексій Якубін зазначив, що суспільство хотіло б знати, що буде з навчанням у школі з огляду на пандемію коронавірусу і карантин, як будуть виходити на навчання вчителі і учні.

«У нас є поняття «дитячої бідності». У нас воно чомусь дуже рідко використовується. Я нещодавно читав звіт ЮНІСЕФ, що в часи COVID з 30% дитяча бідність зросте до 50%. То, може, краще було б подумати про сніданки для дітей більше?» – наголосив експерт та додав, що у школах також існує проблема щодо недостатньої кількості підручників.

Політолог резюмував: «Є питання, які влада реально має вирішувати. Питання гімну – це не «добре» і не «погано», але «обязаловка», як правило, дітьми буде сприйматися, скоріше, у негативному сенсі».

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам