Якубін: Затягування підрахунку голосів робиться спеціально

Місцеві вибори 2020 року, незважаючи на найнижчу явку в історії країни з 1991 року, характеризуються затягуванням підведення результатів. Це прослідковується у дуже багатьох регіонах, тому не слід виключати версії, що це робиться спеціально. Про це в ефірі Одеса.Live розповів політолог Олексій Якубін.

Slider image

“Це затягування є однією із брудних технологій. Ми бачили, що проблеми з низькою явкою були у частині міст, наприклад у Дніпрі. Якби там явка була вища, Філатов переміг би у першому турі, але там затягували підрахунок, тому буде другий тур. У Філатова ж розрив майже у чотири рази, а те, що довго рахували — своєрідна технологія”, – говорить політолог.

Якубін не виключає, що подібна історія була і в багатьох інших містах, до того ж зіграла свою роль неорганізованість виборчого процесу.

“За даними групи “Опора”, до 40% бюлетенів вносились виправлення. Дуже високий показник, треба робити висновки, що організація цих виборів була не найкраща”, – продовжує експерт.

Також Олексій Якубін наголосив на проблемі, на яку слід звернути увагу: за порушення, які відбувались під час виборчого процесу – підкупи, спекуляції тощо винні мають відповідати.

“Ця безкарність впливає на те, що ці технології, починаючи від сіток і закінчуючи “каруселями”, вони продовжуються”, – додав Якубін.

Нагадаємо, другий тур виборів міського голови у місті Дніпро відбудеться 22 листопада 2020 року.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам