Якубін: Майбутня виборча кампанія буде цікава тим, що з’являються нові політичні гравці

Олексій Якубін  заявив, що зниження прохідного бар’єру і зменшення внесків для кандидатів  і партій – це є плюси в змінах виборчого законодавства. Бо все ж таки ключове право, яке стосується і загальнодержавних і місцевих виборів – мати змогу обирати і бути обраним. Такі зміни відкривають шлях для політсил, які не представлені у парламенті, вийти на політичну арену.

На його думку, чим простіші правила, тим більше можливостей взяти участь у виборах якомога більшій кількості гравців, а запит на це у суспільстві є.

«Ми бачимо, що відбувається з рейтингами загальнодержавних партій. У «Слуги Народу» просідає рейтинг, «Голос» уже навіть  в парламент не потрапив би зараз», – говорить  Олексій Якубін в ефірі «7 каналу»

Slider image

За словами політолога, боротьба на цих місцевих виборах буде запеклою.

«Уже про себе заявила партія місцевого самоврядування «Пропозиція», куди вступив Філатов та інші мери. Там близько 25 лідерів місцевого самоврядування уже. Вони намагаються сказати, що треба змінювати підхід, політику і будувати країну на основі місцевого самоврядування», – каже експерт.

На його думку, ця політична кампанія може стати плацдармом для того, щоб нові гравці себе проявили.

«Ця місцева кампанія буде цікава з точки зору, що будуть нові гравці і ці змінені правила дають змогу про себе заявити.  І вона стане своєрідним екзаменом для партії влади через рік після їх обрання», – говорить Олексій Якубін.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб першими дізнаватися про актуальні новини, гострі суспільно-політичні проблеми і точки зору фахівців щодо їхнього вирішення.

Підписуйтесь на наш telegram-канал та дізнавайтесь першими про світлий і темний бік української політики: t.me/experts

Категорії

Долучайтеся

Пишіть нам

Якщо ви бажаєте подати матеріал для сайту, додайте посилання на готовий матеріал, вкажіть ваші повні ПІБ та посаду.

Пишіть нам